Yoga Barn Bali

Muszę przyznać, że miesiąc z joga na Bali był jednym z najfajniejszych doświadczeń poprzedniego roku. Bali jest idealnym miejscem dla każdego jogowego maniaka, a także dla każdego kto chciałby rozpocząć lub spróbować swojej przygody z jogą w prawdziwie holistycznej atmosferze. Ja zdecydowałam się spędzić ten czas w Yoga Barn w Ubudzie. Rozkład zajęć, ich różnorodność, nauczyciele, a także miejsce samo w sobie okazało się być zdecydowanie idealna decyzja (:

Usytuowana w samym centrum Ubudu, a jednak zupełnie odizolowana ogromna przestrzeń z trzema studiami jogi, otoczona naturą, kafejką z wegetariańskim, a także organicznym jedzeniem, guesthausami i patiem gdzie integrują się wszyscy jogini i spędzają wspólnie czas powoduje, że magia tego miejsca jest naprawdę wyjątkowa. Do tego Ubud zaliczam do miejsc, szczególnie wartych odwiedzenia na Bali i przyznam, że gdybym tylko mogła, chętnie zostałabym tam nawet dłużej (;

Osobiste ulubione:

  1. Vinyasa Flow prowadzona przez Bex Tyrer – dla mnie zajęcia nr 1, dynamiczne flow w połączeniu z elementami Ashtangi.
  2. Medytacja z Punnu – doznanie, które ciężko opisać w słowach. Warto przeżyć na własnej skórze, już na pierwszych zajęciach można doświadczyć emocji dotąd nieznanych i nieodkrytych.
  3. Acro Yoga – świetna forma zabawy z ciałem i poznania nowych osób.
  4. Yoga Barn Guesthouse – drogo, ale bajkowo. Witać dzień z jogą i dzwiękami natury, zapachami kadzideł i śniadaniem w Garden Kafe.
  5. Garden Kafe – przyznam, że cokolwiek nie spróbowałam było idealne. Parzą pyszną kawę i maja długą listę różnych smoothie, które można bezproblemowo modyfikować. Znajdziecie tam także menu dla osób, które przestrzegają diety Ajurvedic z wieloma propozycjami dla każdego z typów – Vata, Pitta i Kapha.
  6. Monday Night Movie – open cinema, które odbywa się co poniedziałek o 7:30. Można nawet podesłać swoją propozycję i obejrzeć ulubiony film na dużym ekranie pośród tropików (;

Ceny: (podawane w przybliżeniu ze względu na wariacje kursów walut)

1 zajęcia – ok 9 USD

karnet 20 wejść – ok 100 USD (ważny 6 miesięcy)

30-dniowy karnet na wszystko bez limitow – ok 200 USD

1 noc w prywatnym pokoju – ok 80-100 USD

1 noc (łóżko w pokoju dzielonym) – ok 25 USD

kawa – 0,5-2 USD

smoothie – 1-3 USD

śniadanie – 3-4 USD

obiad – 3-5 USD

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *